MODELLJÄRNVÄG
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MODELLJÄRNVÄG, olika märken (ex. Fleichmann, Eheim, Jouef, Tri-ang), flertalet hus, räls, tåg, transformatorer, cirka 8 lok, 3 st rälsbussar, complete "HO" electric trolley bus system från Eheim, Triang LMS Princess Elizabeth Loco, Jouef Loco Vapeur Nevers, landskapsdetaljer, mindre bilar från Lego, vissa originalboxar, kataloger m.m
skador och slitage
841916
2020-11-22