MODELLJÄRNVÄG

MODELLJÄRNVÄG
MODELLJÄRNVÄG
MODELLJÄRNVÄG
MODELLJÄRNVÄG
MODELLJÄRNVÄG
MODELLJÄRNVÄG
MODELLJÄRNVÄG
MODELLJÄRNVÄG
MODELLJÄRNVÄG
MODELLJÄRNVÄG

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MODELLJÄRNVÄG, olika märken (ex. Fleichmann, Eheim, Jouef, Tri-ang), flertalet hus, räls, tåg, transformatorer, cirka 8 lok, 3 st rälsbussar, complete "HO" electric trolley bus system från Eheim, Triang LMS Princess Elizabeth Loco, Jouef Loco Vapeur Nevers, landskapsdetaljer, mindre bilar från Lego, vissa originalboxar, kataloger m.m

skador och slitage

841916

2020-11-22