Stella Falkner nakenstudie
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STELLA FALKNER (1904-1991): tillskriven, nakenstudie, olja på duk, ej signerad, ej uppspänd, ca dukmått 70x30 cm
PROVENIENS:
Marika Jovinge (dotter till Torsten Jovinge & Stella Falkner), medföljer attribuering från Marika Jovinge
841932
2020-11-22