Stella Falkner nakenstudie

Stella Falkner nakenstudie
Stella Falkner nakenstudie
Stella Falkner nakenstudie
Stella Falkner nakenstudie
Stella Falkner nakenstudie
Stella Falkner nakenstudie
Stella Falkner nakenstudie
Stella Falkner nakenstudie

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

STELLA FALKNER (1904-1991): tillskriven, nakenstudie, olja på duk, ej signerad, ej uppspänd, ca dukmått 70x30 cm

PROVENIENS:
Marika Jovinge (dotter till Torsten Jovinge & Stella Falkner), medföljer attribuering från Marika Jovinge

Zustandsbeschreibung

841932

2020-11-22