Skrivbord/ sideboard 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD/ SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, bemålat, dragknopp i mässing, dekor av pärlstav, höjd ca 74, 120x50 cm

Ytskador, del av pärlist saknas

841943

2020-11-19