Duk och servietter linnedamast

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSDUK, SERVETTER, 12 st., 1800-talets senare del, linnedamast, mönster av slingrande vindor, dukens mått ca 174x152, servetterna 60x55 cm

Slitage, fläckar, broderat monogram (F)

841944

2020-11-18