Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARL ELDH (1873-1954) efter "Linnea" signerad samt C.J. Eldh., konstmassa höjd 33,5 cm
Lagningar
841947
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här