Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, Danmark, 1900-talets mitt, skivan i teakfanér, underrede i ek, 2 illäggsskivor, höjd ca 75 samt 144, iläggsskivorna 2x45 cm
Stötmärken, repor slitage
841952
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här