Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, Danmark, 1900-talets mitt, skivan i teakfanér, underrede i ek, 2 illäggsskivor, höjd ca 75 samt 144, iläggsskivorna 2x45 cm

Stötmärken, repor slitage

841952

2020-11-24