Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, förgylld brons, 1800-talets slut, ny-louis seize, dekor av bockhuvuden samt festong, höjd inkl. lampmontering 50 cm

Marmorsockel med skador

841955

2020-11-18