Soffa Bonanza

Soffa Bonanza
Soffa Bonanza
Soffa Bonanza
Soffa Bonanza
Soffa Bonanza
Soffa Bonanza
Soffa Bonanza
Soffa Bonanza

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESKO PAJAMIES, soffa Bonanza, 1970-tal, Asko, Finland, stomme i massiv ek, lösa skinnklädda plymåer, bruna, ryggplymåerna knapphäftade, sitthöjd ca 39, längd 188 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

841966

2020-11-24