Hörnskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-talets senare del, gustaviansk stil, överdel med vitrin, kanelerade dörrar, inredd med hyllplan, vitmålad med bronserade detaljer, höjd 177, 84x53 cm, nycklar finns
Smärre slitage, nycklar finns
841982
2020-11-18