Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, tenn, 2 st, 17/1800-tal, diameter 38 resp 43 cm

Lagningar, bristningar, skev form, stötskador

841983

2020-11-18