Soffa fåtölj stolar rokokostil
Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJ, STOLAR, 2 st, 1900-talets första hälft, rokokostil, mämstrad klädsel, delvis bemålade, skuren och bronserad dekor, sitthöjd ca 170, sitthöjd 46, stolarnas sitthöjd
Klädsel delvis m slitage, lösa kantband, soffans underrede m smärre skador
841999
2020-11-19