Soffa fåtölj stolar rokokostil

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, STOLAR, 2 st, 1900-talets första hälft, rokokostil, mämstrad klädsel, delvis bemålade, skuren och bronserad dekor, sitthöjd ca 170, sitthöjd 46, stolarnas sitthöjd

Klädsel delvis m slitage, lösa kantband, soffans underrede m smärre skador

841999

2020-11-19