Klubbat för:
7 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
LJUSKRONA, 1800-talets slut, renässansstil, för 8 ljus, förgylld metall, svärtad mittstock, höjd ca 85, diameter 62 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Lagning, medföljande delar
842002
2020-11-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner