Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

KISTA, allmoge, daterad 1812, beslag av järn, ca 49x43x20 cm

slitage, nyckel saknas

842006

2020-11-20