Orientmatta Mashad signerad

Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad
Orientmatta Mashad signerad

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, Mashad, semiantik, signerad, ca 396x290 cm

Smärre slitage, nytvättad

842014

2020-11-24