Mashad semiantik

Mashad semiantik
Mashad semiantik
Mashad semiantik
Mashad semiantik
Mashad semiantik
Mashad semiantik
Mashad semiantik
Mashad semiantik

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ORIENTMATTA, Mashad, semiantik, signerad, ca 460x290 cm

Obetydligt slitage, nytvättad

842033

2020-11-29