Stolar gustaviansk stil

Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar och ryggar, klädsel i plysch, sitthöjd ca 45 cm

Skadade kantband, klädsel m smärre fläckar, smärre slitage

842051

2020-11-19