Stolar gustaviansk stil
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar och ryggar, klädsel i plysch, sitthöjd ca 45 cm
Skadade kantband, klädsel m smärre fläckar, smärre slitage
842051
2020-11-19