Skulptur i marmor

Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, marmor, omkring år 1900, otydligt signerad, numrerad 326 II, i form av kvinna, höjd inkl. två socklar ca 30 cm

Smärre slitage

842053

2020-11-18