Byrå med stenskiva Louis XV stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanerat i bl.a. mahogny, dekor i intarsia, profilerad skiva, höjd 88, 104x40 cm, nyckel finns

Fanerskador

842055

2020-11-18