Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, skiva i teak, benställning i valnöt, 1900-talets andra hälft, underliggande hyllplan, höjd ca 52, 145x53,5 cm

Smärre bruksslitage, skiva med repor, ett benpar löst

842075

2020-11-18