Salongsbord nyrokoko

Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt och valnötsrot, höjd ca 71, diameter 90 cm

Skiva med repor

842079

2020-11-19