Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets början, empire, urtavla med romerska siffror, förgylld och patinerad brons, dekor av mansfigur med bikupa, höjd ca 44 cm, nyckel o pendel finns

PROVENIENS: Stopalo

En lös fot

842094

2020-11-18