Spinnrulle Ambassadeur de Luxe 5000
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPINNRULLE, 1970-tal, "Ambassadeur de Luxe 5000", 24 karats förgyllda detaljer, märkt undertill 10755, originalschatull , nyckel, oljeflaska, burk med reservdelar samt instruktionshäfte, medlemskort i International Ambassadeur Club medföljer, schatullet med govågravyr
Rulle med slitage, saknar extrarullen
842099
2020-11-18