Spinnrulle Ambassadeur de Luxe 5000

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPINNRULLE, 1970-tal, "Ambassadeur de Luxe 5000", 24 karats förgyllda detaljer, märkt undertill 10755, originalschatull , nyckel, oljeflaska, burk med reservdelar samt instruktionshäfte, medlemskort i International Ambassadeur Club medföljer, schatullet med govågravyr

Rulle med slitage, saknar extrarullen

842099

2020-11-18