Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad roland S 1959, PT, färglitografi, ca 35x27 cm
HISTORIK: Svenska Naturskyddsföreningens jubileumslitografi 1959
Blekt
842102
2020-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här