Bonadsmålning daterad 1817
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BONADSMÅLNING, daterad 1817, tillskriven Sunnerboskolan, motiv med de tre vise männens ritt till Betlehem och tillbedjan till Jesusbarnet, limfärg på papper, ca 245x55 cm.
Hål, fläckar, lagningar, skador och veck.
842106
2020-12-04