Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONTERSKÅP, 17/1800-tal, barockstil, förgylld, invändigt med spgel, skuren dekor, höjd 52, 32x19 cm
Omarbetat, slitage
842115
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här