Josef Ekberg vas

Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF EKBERG, vas, Gustafsberg 1918, flintgods, sk sgraffito, blomsterdekor mot ljusblå fond, signerad samt daterad Gustafsberg 1918 J Ekberg, höjd 30 cm

Bruksslitage

842120

2020-11-18