Bokskåp i empirestil

Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil
Bokskåp i empirestil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, empirestil, 1900-talets början, fanérat i mahogny, uppsvängt krön med dekor i mässing, sprjöjsade dörrar med bakomliggande hyllplan, nedtill låda, höjd ca 193 cm, ca 100x35 cm

Bruksslitage, sprickor, lösa spröjsar medföljer

842129

2020-11-18