Bokskåp i empirestil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSKÅP, empirestil, 1900-talets början, fanérat i mahogny, uppsvängt krön med dekor i mässing, sprjöjsade dörrar med bakomliggande hyllplan, nedtill låda, höjd ca 193 cm, ca 100x35 cm
Bruksslitage, sprickor, lösa spröjsar medföljer
842129
2020-11-18