Appliquer

Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

APPLIQUER, 1 par gustaviansk stil, 1800-talet slut, förgyllda, två ljusarmar, krönt av urna, höjd ca 33 cm

Ytslitage

842132

2020-11-18