Bordspendyl empire
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSPENDYL, empire, 1800-talets början, brännförgylld brons, vitemaljerad urtavla med romerska siffror märkt B & Cie, urhus i from av urna krönt med putto, höjd 38 cm, nyckel samt pendel finns
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
842135
2020-11-22