Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORDSPENDYL, empire, 1800-talets början, brännförgylld brons, vitemaljerad urtavla med romerska siffror märkt B & Cie, urhus i from av urna krönt med putto, höjd 38 cm, nyckel samt pendel finns

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

842135

2020-11-22