Hörnbord gustaviansk stil

Hörnbord gustaviansk stil
Hörnbord gustaviansk stil
Hörnbord gustaviansk stil
Hörnbord gustaviansk stil
Hörnbord gustaviansk stil
Hörnbord gustaviansk stil
Hörnbord gustaviansk stil
Hörnbord gustaviansk stil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, omkring år 1900, gustaviansk stil, avsedd för hörn, fanerad i mahogny, intarsia i rutmönster, höjd ca 79, 90x45 cm

Bruksslitage

842141

2020-11-18