Theo Tobiasse
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "HC Andersen Les cygnes sauvages", litografi, signerad, numrerad 53/350, med vattenstämplar: "Theo Tobiasse, H.C. Andersen" och "Gallerie Börjeson, Malmö, Sverige", bildmått ca 54x67 cm
842146
2020-11-18