Theo Tobiasse

Theo Tobiasse
Theo Tobiasse

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "HC Andersen Les cygnes sauvages", litografi, signerad, numrerad 53/350, med vattenstämplar: "Theo Tobiasse, H.C. Andersen" och "Gallerie Börjeson, Malmö, Sverige", bildmått ca 54x67 cm

842146

2020-11-18