Stolar 3 st Asko

Stolar 3 st Asko
Stolar 3 st Asko
Stolar 3 st Asko
Stolar 3 st Asko
Stolar 3 st Asko
Stolar 3 st Asko
Stolar 3 st Asko
Stolar 3 st Asko
Stolar 3 st Asko
Stolar 3 st Asko

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, (3 st) Asko, Finland, 1960-tal, teak, delvis etikettmärkta Asko, sitthöjd 45 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

842154

2020-11-25