Gustaviansk taburett 1700-talets slut

Klubbat för:

520 EUR

Arviointi

500 EUR

Kuvaus

TABURETT, gustaviansk ,Stockholm , ramverk med äggstavsdekor, faststoppad sits, 45x39 cm, höjd 44 cm.

Kuntoraportti

slitage och saknar klädsel

842168

Päivämäärä:

2020-12-07