Gustaviansk taburett 1700-talets slut
Klubbat för:
520 EUR
Arviointi
500 EUR
Kuvaus
TABURETT, gustaviansk ,Stockholm , ramverk med äggstavsdekor, faststoppad sits, 45x39 cm, höjd 44 cm.
Kuntoraportti
slitage och saknar klädsel
842168
Päivämäärä:
2020-12-07