Kjell Engman skulptur
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KJELL ENGMAN, Kosta Boda, skulptur i form av fågel, monterad på sockel i metall, tillverkad i 300 exemplar, signerad 8KENAT009012-300 Kosta Boda, Kjell Engman Atelier, höjd 21, bredd ca 17 cm
Minimalt slitage
842177
2020-11-25