Kjell Engman skulptur

Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur
Kjell Engman skulptur

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KJELL ENGMAN, Kosta Boda, skulptur i form av fågel, monterad på sockel i metall, tillverkad i 300 exemplar, signerad 8KENAT009012-300 Kosta Boda, Kjell Engman Atelier, höjd 21, bredd ca 17 cm

Minimalt slitage

842177

2020-11-25