Ulf Trotzig etsning

Ulf Trotzig etsning
Ulf Trotzig etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF TROTZIG (1925-2013): etsning, Komposition, signerad Trotzig, numrerad 13/50, bildyta ca 54x39 cm

842180

2020-11-27