Aftonväska

Aftonväska
Aftonväska
Aftonväska
Aftonväska
Aftonväska
Aftonväska

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AFTONVÄSKA, 1900-talets början, pärlbroderad, bygel i mässing, Frankrike, höjd ca 17 cm

Smärre slitage

842184

2020-11-25