Alvar Aalto Savoy Iittala

Alvar Aalto Savoy Iittala
Alvar Aalto Savoy Iittala
Alvar Aalto Savoy Iittala
Alvar Aalto Savoy Iittala
Alvar Aalto Savoy Iittala
Alvar Aalto Savoy Iittala
Alvar Aalto Savoy Iittala
Alvar Aalto Savoy Iittala
Alvar Aalto Savoy Iittala
Alvar Aalto Savoy Iittala

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR AALTO, "Savoy", vas, begränsad upplaga, framtagen för 60-års jubileet av Aalto vasen 1996, signerad undertill ALVAR AALTO IITTALA 1936-1996, höjd ca 14 cm

Smärre slitage

842192

2020-11-25