Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
500 EUR
SPEGEL, empire, Stockholm ca 1820, bronserad och förgylld med riklig dekor, höjd 151,5 cm, bredd 77 cm.
Slitage, dekor delar saknas
842193
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här