Empire spegel ca 1820-tal

Empire spegel ca 1820-tal
Empire spegel ca 1820-tal
Empire spegel ca 1820-tal
Empire spegel ca 1820-tal
Empire spegel ca 1820-tal
Empire spegel ca 1820-tal

Klubbat för:

400 EUR

Schätzwert

500 EUR

Beschreibung

SPEGEL, empire, Stockholm ca 1820, bronserad och förgylld med riklig dekor, höjd 151,5 cm, bredd 77 cm.

Zustandsbeschreibung

Slitage, dekor delar saknas

842193

2020-12-07