Klubbat för:
400 EUR
Schätzwert
500 EUR
Beschreibung
SPEGEL, empire, Stockholm ca 1820, bronserad och förgylld med riklig dekor, höjd 151,5 cm, bredd 77 cm.
Zustandsbeschreibung
Slitage, dekor delar saknas
842193
2020-12-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner