LENA BERGSTRÖM
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENA BERGSTRÖM, "Pastillo Maxi", vas, för Orrefors, 2005, blåtonas glasmassa, limiterad upplaga om 400 ex varav denna numrerad 56/400, höjd ca 28,5, diameter ca 31 cm
Dedikation i botten, smärre slitage
842195
2020-11-25