Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
LENA BERGSTRÖM, "Wa", fat, Orrefors, klarglas, signerad undertill, medföljer originalförpackning, diameter ca 32 cm
Smärre slitage
842200
2020-11-25