LENA BERGSTRÖM - Wa fat

LENA BERGSTRÖM - Wa fat
LENA BERGSTRÖM - Wa fat
LENA BERGSTRÖM - Wa fat
LENA BERGSTRÖM - Wa fat
LENA BERGSTRÖM - Wa fat
LENA BERGSTRÖM - Wa fat
LENA BERGSTRÖM - Wa fat
LENA BERGSTRÖM - Wa fat

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

LENA BERGSTRÖM, "Wa", fat, Orrefors, klarglas, signerad undertill, medföljer originalförpackning, diameter ca 32 cm

Smärre slitage

842200

2020-11-25