Alexander Klingspor färglitografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER KLINGSPOR (född 1977), färglitografi, signerad och numrerad 53/190, vintrigt gatumotiv med gående man, 56x62 cm.

Ej examinerad ur ram.

842206

2020-11-28