Longines armbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LONGINES, armbandsur, 18 k guld, ca 1969, manuell, mineralglas, boettnr. 4140, cal 847.4, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 31,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtalva med skador och slitage

842214

2020-11-19