Longines armbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LONGINES, armbandsur, 18 k guld, ca 1969, manuell, mineralglas, boettnr. 4140, cal 847.4, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 31,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtalva med skador och slitage
842214
2020-11-19