Glasservis Ljungarum
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLASSERVIS, ca 31 dlr, 1940-tal, Ljungarum, graverad dekor i form av vindruvor, bestående av: 8 rödvinsglas, 10 champagneskålar, 12 sherryglas, skål på fot, höjd ca 6,5-14 cm
Nagg förekommer
842218
2020-11-18